Pár přistižen při sexu - 1
Zdroj: YouTube.com
Ti se nestydí

VIDEO: Pár měl sex uprostřed rušné ulice! Žena byla zadržena policií

Někteří lidé se neubrání sexuálním choutkám ani na veřejném prostranství. tato dvojice byla natočena uprostřed silnice. Nevadili jim ani kolemjdoucí diváci.

Ve videu, které natočil jeden z diváků, to vypadá, že má žena nohy kolem muže a vše se snaží zakrýt dlouhými šaty. Ani přesto však lidem okolo neuniklo, co se skutečně děje! Pár si to ve čtvrtek rozdával na úpatí pěší zóny mezi rušnými uličkami v Bombaji.

Stovky lidí se na ně dívaly, kteří je fotili nebo natáčeli. Pár ale i přes to pokračoval dál v sexuálním aktu. Incident se odehrál poblíž velitelství státní správy Maháráštra, uvádí NDTV.

Na internetových stránkách si lidé psali o tom, že byl dokonce vyzván jeden z policistů, aby pár zastavil. Ti si po chvíli konečně upravili oblečení a scénu opustili. Přibližně třicetiletá indická žena byla chycena důstojníky a zpočátku tvrdila, že je z Goa. Tvrdila, že se jen líbali. Muž, který je považován za cizince, utekl. Podle policie má možná žena problémy s duševním zdravím. Video se stalo v Indii virálním a šířilo se všemi možnými médii a sociálními sítěmi.

Autor: mk

Diskuze