Zdroj: TV Nova
Čas na změnu

VIDEO O 10 let mladší: Tragická smrt ovlivnila život celé rodiny! Petra zůstala sama na bratra i dítě

Tento díl reality show O 10 let mladší bude výjimečný. Doposud se radikálních proměn účastnily dvojice. Nicméně tentokrát, jak potvrzuje producentka O 10 let mladší Šárka Volemanová: „Petra měla tak těžký život, že si zasloužila, abychom jí věnovali speciální díl.“

3 fotky
Když byla Petra malá, zemřel její tatínek při tragické nehodě na motorce. Jeho smrt zatočila se vztahy v celé rodině. Matka odešla za svým přítelem do Ameriky, kde zůstala celých 8 let, a Petra musela zanechat střední školy, aby se starala o svého tehdy 16tiletého bratra. Jinak by musel do dětského domova.

Nedlouho nato otěhotněla a musela rychle dospět. „Mamka, když se vrátila, to si pamatuji jako dneska, přišlo mi strašně divné jí znovu říkat mami. Do dneška jsou naše vztahy zvláštní,“ říká Petra.

Starosti života zanechaly stopy nejenom v jejím srdci, ale vepsaly se i do její tváře. Vrásky, kruhy pod očima a vyndavací zuby vůbec nepatří k jejímu věku (35). Dnes už je sama mámou dvou dětí, ale rozhodla se svůj život změnit. Začala zase chodit do školy, kde zasedla do lavice se spolužáky stejně starými, jako je její syn. Životní restart v show O 10 let mladší bude ale narušen další ránou z kruhu nejbližší rodiny.

O 10 let mladší uvidíte už dnes večer na TV Nova ve 21:30!
 

Autor: bin

Diskuze