Dominika Myslivcová
Zdroj: YouTube.com
Na Slavíka to nebude

VIDEO: Nový klip Dominiky Myslivcové je naprostá šílenost! Zvládnete ho vůbec dokoukat?

Prosadit se na internetu jde mnoha způsoby, ale musí se to umět. Mezi ty úspěšné patří v dnešní době bezpochyby i Dominika Myslivcová. Česká Barbie opět útočí na náš sluch a zrak, tentokrát svou novou skladbou Pink luxury. A těžko říct, zda je horší skladba, nebo videoklip!

Dominika Myslivcová patří mezi nejznámější české blogerky. S blogem začala už jako malá a těšila se velkému úspěchu, a tak není divu, kam až to dospělo. Blogerka však nechce zůstat jen u psaní, už nějakou dobu se snaží prosadit jako zpěvačka. A její růžový barbie styl, obohacený o značnou dávku sebevědomí, je v jejích skladbách i videoklipech rozhodně znát!

Jejím posledním „hitem“ je píseň o zlatokopce, která od prvního tónu i slova zaútočí na každého, kdo má zdravý hudební vkus. Dokoukat videoklip se tak skutečně nepodaří každému. Kromě samé růžové, do které je navlečená i čivava, která nesmí správné Barbie chybět, vás v klipu rozhodí i samotné dění. Ne každý dokáže poslouchat o celodenních nákupech a už vůbec ne téměř tři a půl minuty! Záchranou není ani rádoby vtipný konec, ke kterému se řada lidí ani nedobere.

Ovšem jedno plus Dominika získala. Píseň i klip jsou tak strašné, až se stávají skutečným hitem internetu. Možná se jí tak přece jen povede v hudební branži prosadit, ale na Slavíka to rozhodně nebude.

Poslechněte si videoklip a posuďte sami, jak se podle vás píseň vydařila!

Autor: ryn

Diskuze