Nevěsta
Zdroj: YouTube.com
Romantika hadr

VIDEO: Nevěsta měla házet kyticí, ale nakonec ji předala jedné svatebčance. Důvod ji rozplakal!

Jak jistě víte, většina svateb se neobejde bez tradic. Jednou takovou, kterou jistě známe všichni, je házení kyticí. Nevěsta se postaví čelem zády ke svobodným svatebčankám a hodí mezi ně svůj pugét. Dáma, která kytici chytí, se má do roka vdát také.

Mnohdy je tato tradice poněkud nepříjemná, protože dámy jsou často celé chtivé po vdávání, a tak jsou schopny se kvůli kytici i porvat. Nejeden svatebčan už toho byl svědkem. Jenže toto házení kytice bylo dost jiné, než na které jsme všichni zvyklí.

Jak můžete vidět na videu, nevěsta se už připravovala, ale nakonec k hodu kytice vůbec nedošlo. Nevěsta se otočila a kytici rovnou předala dívce v první řadě. Pokud si myslíte, že se holky domluvily a nevěsta jen chtěla své kamarádce udělat radost, jste na omylu.

Dívka totiž neměla ani tušení, proč jí nevěsta kytici podává. Zato její přítel věděl moc dobře. Na nic nečekal a před svou milovanou poklekl. „Vezmeš si mě?“ zeptal se a na odpověď nemusel dlouho čekat. Jak byla dívka dojatá, se podívejte na videu!

Autor: niž

Diskuze