Bublinková fólie
Zdroj: YouTube.com
Úžasný nápad...

VIDEO: Vzala bublinkovou fólii a umístila ji kolem dortu. Výsledek nadchne milovníky sladkého!

Toto video vás naučí další skvělý trik, který se vám bude v domácnosti hodit. Dívka v něm vytvoří pomocí čokolády a bublinkové fólie dekoraci, ze které se vám zatají dech.

Tak to je opravdu úžasný nápad. Navíc to skoro nic nestojí a většinu věcí, které na výrobu takové dekorace budete potřebovat, má každý určitě doma. Pokud chcete někomu udělat radost vlastnoručně vyrobeným dortem, tak tohle je přesně ten tip, který určitě oceníte. Je to totiž strašně jednoduché!

K výrobě čokoládové dekorace na dort vám postačí jen rozpuštěná čokoláda, prachobyčejná bublinková fólie (důkladně čistá!) a samozřejmě šikovné ruce. Změříte si obvod dortíku, který chcete zdobit a podle něj si připravíte fólii. Pak už stačí jen rozpustit čokoládu a poté ji natřít na bublinkovou fólii. Fólii následně obalíte okolo dortu a necháte zatuhnout. Pak ji můžete opatrně sloupnout.

Jak můžete vidět na videu, výsledný efekt je vskutku fenomenální. Jedná se o velmi jednoduchý trik, jak vytvořit dobře vypadající dort za pár korun. Navíc je to velmi originální a pěkné na pohled. Takový čokoládový dort, který je dělaný s láskou, potěší snad každého mlsouna. Tak co, zkusíte to i vy?

Autor: mic

Diskuze