Sean Martin
Zdroj: YouTube/Sean Martin
Ten to teda rozjel

VIDEO: Ředitel školy zůstal v celé budově úplně sám! Kamera zachytila jeho velmi neobvyklé chování

Na internetu se objevilo video, které zachycuje aktivity, které dělal ředitel jedné školy, zatímco děti měly prázdniny a on tam byl úplně sám. Všichni včetně celé školy zůstali po jeho zhlédnutí v šoku.

Sean Martin je ředitelem jedné střední školy ve Waterloo. Když se ale městem přehnala velká sněhová bouře Jonas, bylo všem naprosto jasné, že je třeba vyhlásit tzv. sněhové prázdniny. Všichni studenti se tak radovali, že díky sněhové vánici mají pár dní volna k dobru. Pro Seana jakožto ředitele školy, ale prázdninové volno neplatí, a tak musel během práznin zůstat ve škole.

Jestli jste si mysleli, že byl zavalen povinnostmi, které bylo přes prázdniny potřeba udělat, tak jste na omylu. Sean si podle tohoto videa, které umísil na internet, volné prostory ve škole pořádně užíval. Využil té vzácné chvíle, kdy díky nepřítomnosti studentů nemusel působit reprezentativně a vyváděl samé bláznoviny. Tančil, zpíval, schovával se do popelnic atd. Inu, podívejte se sami.

Video se rázem stalo hitem internetu a všichni studenti této střední školy si ho přímo zamilovali. Jsou pyšní na to, že na ně dohlížívchytrý, vzdělaný a schopný muž. Zároveň je ale těší, že jejich ředitel Sean je pro každou srandu. Takovýhle člověk má pak pro různé životní situace, do kterých se mohou žáci dostat, pochopení.

Autor: mic

Diskuze