Přes noc hvězdou

Největší skandál na party Českého Slavíka. Mladík se svlékl a takhle vyjádřil podporu Karlu Gottovi!

Karel Gott na Českém Slavíkovi letos bohužel chyběl, protože byl v nemocnici kvůli zádům. Jeho fanoušci to nesli těžce, a tak si připravili něco unikátního! Tento mladík se stal rozhodně hvězdou večera.

Na Českém Slavíkovi to letos opravdu žilo. A to hlavně na afterparty, která se stejně jako slavnostní večer konala v Hudebním divadle Karlín. Michal Stulík z kapely Mirai si přichystal takové půlnoční překvapení, když se zničehonic svlékl jen do titěrných trenýrek a začal se fotit a různě poskakovat.

Na své hrudi měl lihovkou napsáno „Karel je král“! A na zádech zase „Když nemůžeš, tak přidej“, což je motto legendárního běžce Emila Zátopka. A co to všechno znamenalo?

„Je to vyloženě podpora Karla Gotta! Před dvěma dny mi zemřel jeden můj blízký známý na zánět mozkových blan. Tak to byl pro mě takový impulz, jakože: ,Pojďme tohle udělat‘! Kamarádovi z kapely zase umřel dědeček na rakovinu. Tak jsme si prostě říkali, že uděláme takové poselství lidem, ať ten život nevzdávají a nezahazují ho, ať ho žijí naplno a trošku se vykašlou na to, co říkají lékaři,“ sdělil Prásku.tv už oblečený Michal.

„Jsem trochu exhibicionista, nestydím se. Večer jsem si užil, jen nás překvapil Ortel, to je asi jasný a nemusím k tomu nic dodávat,“ doplnil hudebník.

Autor:

Diskuze