Příšerky, s.r.o.

VIDEO: Nejšílenější róby na Met Gala! Kdo si svým outfitem utrhl pořádnou ostudu?

Spousta celebrit na jednom místě – tak vypadala velkolepá akce Met Gala v New Yorku. A blýsknout se tam chtěli všichni! To, co vzali ze šatníků, se totiž stane módním hitem číslo jedna. Tak se podívejte, kdo zazářil a kdo by měl raději chodit kanálem!

Dlouhé roby, netradiční střihy, odhalené dekolty, a dokonce extravagance. Takové byly letošní Met Gala – večírek, který (pokud tedy patříte k té největší hollywoodské smetánce) prostě nesmíte vynechat!

Letošnímu ročníku vládly jednoznačně dlouhé róby, a toho se držela i Celine Dion. Krásné šaty ale naprosto zazdila přehnaným černým líčením! A na černou vsadili i jiní.

Opravdovou královnou večera se stala herečka Blake Lively, její modro-zlaté péřové šaty ocenily i přední světoví módní kritici! A není se čemu divit. O extravaganci se postarala Katy Perry, která po svém rozchodu s Orlandem Bloomem prožívá své temnější období, ostříhala se nakrátko a tak trochu si hraje na Lady Gaga! Ne, ani tohle se nepovedlo. A co potom taková Rihanna à la krémový dort? Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze