Soudní spory

VIDEO: Nejpropíranější soudy českého showbyznysu! Kdo skončil ve vězení a kdo musel zaplatit tučnou částku?

Dokonce ani českým hvězdám se nevyhýbají soudní spory a tahanice. Ukážeme vám pět největších soudních kauz, které pořádně otřásly českým showbyznysem!

Loni v létě šokovalo veřejnost brutální napadení české herečky a zpěvačky Veroniky Zelníčkové. Pachatel byl její blízký přítel a spolupracovník. Veroniku praštil po hlavě lahví od piva a následně ji škrtil.

Boj o život vyhrála jen díky pohotovému kousnutí do prstu. To útočníka zastavilo a Veronika tak měla prostor k úniku. Útočník Waldemar Malík od soudu dostal díky polehčujícím okolnostem pouhých 8 let.

Napadení u soudu řešil i Michal Hrůza. Zpěvák po útoku opilců po ostravském koncertu zůstal několik dnů v bezvědomí... Po soudních sporech konečně padly tresty. Tři roky vězení a podmínka pro útočníky.

Kdysi to bývali kamarádi, teď se už několik let soudí. A to jméno kapely, která je oba proslavila? Support Lesbiens!

Každé stání u soudu Dary Rolins sledovaly kamery i fotoaparáty. Dara se objevila v soudní síni kvůli střetu s motocyklistou, který zraněním podlehl, vyčerpaná a zkroušená. Zpěvačka nakonec musela rodině zaplatit milionové odškodnění, vyvázla s podmínkou a zákazem řízení.

A nakonec soud, který se ještě neuskutečnil, ale je rozhodně na spadnutí. Urážející obrazy, na kterých milenka Felixe Slováčka Lucie Gelemová vyobrazila jeho manželku Dádu Patrasovou jako alkoholičku s lejnem na hlavě, už byly nad rámec hereččiny tolerance a trpělivosti.

Po rodinné poradě se Patrasová údajně rozhodla na výtvarnici podat žalobu. Jak tahle aférka s lejnem dopadne? Počkejme si na výsledek bitvy!

Autor: niž

Diskuze