Opravdový hrdina

VIDEO: Muž zachránil bezbrannou kočku před jistou smrtí! Tohle by každý neudělal

Kamery zachytily hrdinský čin muže, který bez váhání zachránil topící se kočičku, která naléhavě potřebovala pomoc. Je skvělé, že jsou mezi námi lidé, kterým nejsou takové věci lhostejné.

Video, které bylo natočeno v Královském doku v Londýně, obletělo celý svět. Často se bohužel setkáváme s tím, že jsou lidé lhostejní k tomu, co se okolo nich děje. To ale není případ tohoto muže, kterého během jeho hrdinského činu natočily kamery.

Na úžasném videu můžete vidět, jak se dvě kočky mezi sebou kočkují a pošťuchují. Během divoké šarvátky však jedna z nich – Felix skončí ve vodě a bezmocně se snaží vyškrábat nahoru. Během vteřiny však přispěchá muž v červené bundě, který Felixe okamžitě vytahuje z vody na břeh. Celé video je vtipné v tom, že to vypadá, jako kdyby muž pracoval jako kočičí záchranář a na místě byl právě kvůli takovým situacím.

Správní úřad pro správu doků, kde je Felix veden jako oficiální kocourek, vydal roztomilé prohlášení. „Kocour Felix skončil ve vodě poté, co se utkal v teritoriální bitvě s jinou kočkou. S radostí můžeme oznámit, že Felix neutrpěl žádné zranění, nebo trauma.“ V každém případě by si z takového přístupu mělo vzít hodně lidí ponaučení.

Autor: mic

Diskuze