Muže unášejí balonky
Zdroj: YouTube.com
Šílený nápad...

VIDEO: Muž si přivázal k židli 100 balónků a vzlétl do nebes. Svého nápadu pak hořce litoval!

Muž uskutečnil svůj šílený nápad, když k židli přivázal 100 balónků naplněných heliem. Nakonec sice opravdu vzlétl, nicméně svého bláznivého nápadu bude litovat do konce života. Co se mu stalo?

Kanaďan Daniel Boria si chtěl splnit svůj sen a proletět se v oblacích. Nejspíš chtěl ale zažít něco opravdu netradičního, a tak nezvolil například klasický let balónem nebo letadlo. V hlavě se mu zrodil šílený nápad, kterého bude nejspíš litovat do konce svého života. K obyčejné židli přivázal 100 balónků, které naplnil héliem. A pak už stačilo jen vzlétnout…

Tento husarský kousek ale Daniela přišel velmi draho a jen tak na něj asi nezapomene. Sice se mu podařilo bez problémů vzlétnout, ale situace záhy nabrala velmi rychlý spád. Svoji roli nejspíš sehrály i nepříznivé povětrnostní podmínky, nicméně Daniel se dostal úplně mimo plánovaný kurz.

Nakonec se musel muž dostat pomocí svého připraveného padáku zpátky na zem. Tam ho ale čekalo nemilé překvapení v podobě policistů, kteří ho zatkli kvůli nepovolenému vzletu a ohrožení leteckého provozu. V jeho okolí se totiž zrovna nacházelo 24 letadel a mohlo tak dojít k velmi nepříjemnému incidentu. Daniel tak musel zaplatit pokutu v hodnotě necelého půl milionu korun. No, snad mu ten výlet do oblak za takové komplikace stál.

Autor: mic

Diskuze