Rene Casselly
Zdroj: Twitter
To je frajer!

VIDEO: Muž předvádí neskutečný kaskadérský kousek na chobotu slona. Tohle vás naprosto dostane!

Rene Casselly na Instagramu zveřejnil neskutečné video, na němž je vidět, s jakou lehkostí vyskočí na chobot slona. Co následuje potom, je naprosto úchvatné!

Na internetu se den co den objevují neskutečná videa se zvířaty a lidmi. Často je velmi pozoruhodné, co dokáží. Perfektní akrobacii předvedl nedávno tento muž, který dělá neuvěřitelné kaskadérské kousky se svým slonem.

Rene Casselly, který dělá zajímavé kousky se slony a dalšími zvířaty už delší dobu, video nahrál na Instagram Je to opravdu famózní. On a jeho slov jsou zkrátka správná dvojka! rene je navíc německý Ninja Warrior, cirkusový akrobat, milovník a trenér zvířat. Je úžasné, jak všechno dokáže skloubit dohromady! Lidé se pak nestačí divit, co všechno je na jeho Instagramu k vidění.

S úžasnou noblesou a lehkostí vyběhne na posledním videu, které se stalo virálem, po slonově chobotu až na vrchol. Zvíře ho následně vyhodí do vzduchu a on udělá salto. Poté spadne opět s lehkostí na jeho záda - oběma nohama a bez zakolísání. Jde opravdu o centimetry. Zvíře je tedy velmi dobře vycvičeno.

 

Autor: mk

Diskuze