Třeba příště

VIDEO: Líbací kamera zabrala dvojici, která netvořila pár. Chudák kluk si utrhl ostudu!

Do neočekávané trapné situace se dostal v životě snad každý z nás. Když se vám to podaří ututlat, je to dobře pro vás. Pokud nemáte zrovna štěstí a ještě vás při tom zabere kamera, je o pořádnou ostudu postaráno. Stejně jako se to přihodilo mladíkovi, když políbil krásku po svém boku!

Riziko líbací kamery spočívá v tom, že v případě, že vám to neklapne podle představ, máte ještě tu smůlu, že vás zabere kamera a znemožní vás před celým stadionem. Asi v ten moment vám nemůže být trapněji a nejraději byste byli neviditelní. Tak takové pocity měl nejspíš mladý chlapec, který se rozhodl při zápase políbit krásnou brunetku po své pravici.

Oba zapálení fanoušci amerického basketbalu (NBA) si užívali zápas do té doby, než se spustila oblíbená „Kiss Cam“ neboli líbací kamera. Hledáček kamery zamířil právě na nic netušící dvojici, což mladíka dozajista potěšilo, že bude moct políbit takovou sexy dívku. Jenže brunetka, jak se zdá, jeho nadšení příliš nesdílela.

Při pohledu na dívku je evidentní, že byla polibkem zaskočena a zrovna dvakrát ji nepotěšil. Nejdříve kroutila hlavou, že nechce, jenže to nevyšlo. Snažila se sice usmívat, ale jelikož si po polibku rukou utřela ještě rty, gesto bylo více než jasné. A to vše zachytila kamera. Nakonec z toho byl lehký trapas, kterému se nyní smějí uživatelé internetu. Podívejte se na video!

Muži a ženy vnímají líbání odlišně
Nové techniky líbání: inspirace ze světa

Autor: ham

Diskuze