Jak ukázat realitu

Youtuberka oznámila fanouškům, že má rakovinu: Na DŮKAZ natočila drsné VIDEO!

Šok… Jedině tak se dalo označit video mladé beauty vloggerky. Namísto dalšího videa o líčení, na které její fanoušci netrpělivě čekali, natočila totiž něco zcela nečekaného. A nejen jednou.

10 fotek
Courtney Elizabeth Warner je šestadvacetiletá dívka z Michiganu. Ve svém životě si získala mnoho příznivců, dospělých i dětských. Courtney je totiž učitelkou na střední škole, kde je mezi žáky velmi oblíbená. Jejím koníčkem je mimo její práce také natáčení videí o líčení a péči o pleť, které sdílí na svém YouTube kanále. Tam si za poslední tři roky získala tisíce příznivců.

Když tedy jednoho dne sdílela video, ve kterém oznámila, že má třetí stádium rakoviny mozku, zůstali všichni zcela v šoku. Její repertoár videí se od té doby o poznání změnil. Než se bude moci opět vrátit k líčení, rozhodla se pomocí YouTube průběžně sdílet svůj osud s ostatními. A sdílí doslova vše.

Dalším šokujícím videm, které se na jejím kanále objevilo, byly totiž záběry přímo z její operace mozku. Její nádor se nachází v řečové oblasti mozku, při operaci tedy musela zůstat v bdělém stavu a mluvit. Mladá beauty vloggerka chtěla, aby si mohl průběh takové operace každý prohlédnout. Na záběrech je zachycen i kratší záchvat, který na sále prodělala.
Její odvážné video mělo během krátké doby obrovskou sledovanost. Courtney nyní podstupuje ozařování, aby se zbavila posledních 5 % nádoru, který lékaři nedokázali vyjmout. Ve svých nejnovějších videích už ale ujišťuje své fanoušky, že se cítí skvěle a vše postupuje tak, jak má.

Autor: ryn

Diskuze