Zdroj: TV Nova
Další těžký osud

VIDEO Mise nový domov: Kristýna neví, jak se dostala do dětského domova! Dnes sama vychovává syna i bratra

10. 12. 2018

Oblíbený pořad Mise nový domov, který dává rodinám šanci na nový začátek, pokračuje ve středu další epizodou. Tereza Pergnerová a její tým se tentokrát vydají do Pošumaví, aby pomohli mladé mamince, která zůstala na všechno sama.

12 fotek
Kristýna (25) už ve svých třech letech skončila v dětském domově. Bohužel ani neví, jestli ji tam odložila vlastní matka, nebo byla z domova pro zanedbání povinné péče odebrána sociálními pracovnicemi. Dětský domov opustila až ve svých jednadvaceti letech, zároveň ale zjistila, že je těhotná.

Nezbylo jí nic jiného, než vyhledat a požádat o pomoc svoji babičku. Díky ní ale získala střechu nad hlavou. Celou situaci však zkomplikovala její matka, když k babičce přivedla na hlídání Kristýnina malého bratra, pro kterého se ale už nikdy nevrátila.

Mladá žena ani na okamžik nezaváhala a sourozence si vzala do péče. Bohužel byt, ve kterém žije s dětmi, je nevyhovující a oběma malým chlapcům se začal zhoršovat zdravotní stav. Jak bude byt vypadat po zásahu Terezy Pergnerové a jejího týmu?

Mise nový domov už ve středu od 20:20 na Nově!
 

Autor: bin

Diskuze