Kondom na víno
Zdroj: YouTube.com
Milionový nápad

VIDEO: Matka se synem vyrábějí speciální kondomy! Na penis ale nepatří

Nejlepší nápady vznikají úplnou náhodou. O tom se přesvědčila i tahle dvojka, která vymyslela kondomy, jak je neznáte.

Laura Bartlett byla na návštěvě u kamarádky. Domů si ale odnesla otevřenou láhev od vína a protože nechtěla, aby se jí obsah vylil, použila obyčejný plastový sáček, který utěsnila gumičkou. Když s tím přišla domů a uviděl to její syn Mitch, smál se, že to vypadá jako kondom.

Tehdy dvacetiletý mladík dostal geniální nápad. Budou vyrábět kondomy na víno! O několik měsíců později skutečně vytvořil kampaň, aby získal peníze, které investuje do rozjetí svého nápadu. Od lidí vybral něco kolem 200 tisíc korun. Pak ale s matkou přemýšleli, kde budou kondomy vyrábět. Kvůli automatickému balení kondomů je nemohli nechat dělat na běžné výrobní lince.

Nakonec výrobu vymyslela tak, že kondomy nechali dělat na jednom místě a obal na druhém - v továrně na léky. To ale bylo finančně příliš nákladné, a tak po roce byli ve ztrátě. Reakce od lidí ale byli úžasné, a tak se matka se synem nevzdali a podnikali dál. To se jim nakonec vyplatilo, za loňský rok jim totiž kondomy vydělaly okolo 10 milionů korun. A letos se jim prý daří ještě více. Mitch tak mohl dát výpověď v práci a rodinné firmě už se věnuje naplno.

Autor: bin

Diskuze