Nový videoklip k písni Marty Jandové - 4
Zdroj: oficiální zdroj
Povedená práce

VIDEO: Marta Jandová má hned dva nové videoklipy! To musíte vidět

Zpěvačka a oblíbená porotkyně pěvecké soutěže SuperStar Marta Jandová (43) má hned dva nové videoklipy, a tentokrát v češtině. Poslechněte si, jak se povedly!

4 fotky
Producenti hudebního filmu Muzzikanti připravili zpěvačce Martě Jandové malý májový dárek v podobě zbrusu nového videoklipu k písni „Kdybych byla řekou“.

„Původně se s tímto videoklipem vůbec nepočítalo, ale ve chvíli, kdy jsme viděli excelovat Martu Jandovou před mikrofonem ve studiu a famózní herečku Michalinu Olszańskou před kamerou, nemohli jsme jinak a do této uhrančivé melodie Leška Wronky jsme střihli snad tisíc různých podob a výrazů této úspěšné ženy,“ vysvětluje jeden z producentů a autor textu písně Petr Šiška.

Martu Jandovou sice v klipu neuvidíme, ale o to víc se objevuje v klipové verzi rockového duetu „Noc vášnivá“, který nazpívala s leaderem kapely Doga Romanem Izzi Izaiášem.

Samotná balada „Kdybych byla řekou“ se stala jednou z nejoblíbenějších písní z jednadvaceti songů, které ve filmu můžeme slyšet. A zda dojde ke zfilmování i dalšího duetu „Zapomenout“, s pětinásobným slovenským slavíkem Peterem Cmorikem, to zatím není známo.

Autor: niž

Diskuze