Nezbedné dítko

VIDEO: Malý Matyáš je neskutečně rozmazlený! Náhradní manželka Sára z něj šílí

V tomto díle uvidíme, jestli zvládne temperamentní Sára rodinu se svérázným otcem a rozmazleným dítětem a jestli si poradí pohodlná Lucie v domácnosti se čtyřmi kluky.

14 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Olomouce, kterou tvoří Sára (30), Milan (32), Matyas (7), Martin (5), Samuel (2) a Milan (5 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Lucií (29), Pavlem (26) a Matyášem (3), kteří žijí v Českém Brodě.

Rodinu z Olomouce přihlásila do Výměny manželek Sára. Ve vztahu s Milanem je už deset let a poslední dobou se hodně hádají. Milan byl navíc ve výkonu trestu a díky úsilí Sáry začal konečně normálně fungovat. V druhé rodině oba partneři užívali drogy a rozhodli se pro společnou léčbu. Pak Lucie otěhotněla a od té doby drogy už neberou. Příčinou jejich rodinných hádek jsou především velké finanční problémy.

Sáru v náhradní rodině čeká jen jedno dítě, ale hned první den pozná, že to nebude procházka růžovým sadem. Malý Matyáš je totiž hrozně rozmazlený a dělá si, co chce. Podaří se Sáře Matyáše vychovat?

Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově!
 

Autor: bin

Diskuze