Stříbrná slavice

VIDEO: Lucie Vondráčková přiznala, proč byla letos už třikrát v Čechách! Co za tím stojí?

Stříbrná slavice Lucie Vondráčková byla ozdobou Českého slavíka, na kterého dorazila až z daleké Kanady, kde žije. Za večer vystřídala rovnou tři modely, a tak bylo na co se dívat. A proč letos byla již třikrát ve své domovině?

Lucie Vondráčková dorazila na Českého slavíka v elegantním černém kabátku, džínech a dlouhém černém tričku. Po chvíli se ale převlékla, a tak ji diváci mohli vidět na jevišti v elegantním bílém kostýmku. Aby toho nebylo málo, po skončení přenosu se objevila v rudých šatech.

A jak si zpěvačka užila večer? „Večer jsem si užila. Slavík je vlastně taková konstantní záležitost, mám ho ráda a ráda se tu setkávám s kamarády a muzikanty, je pro mě čest tady být. Loni jsem měla rudé šaty jen na zpívání na jevišti, teď mám opět rudé šaty na afterparty, protože jsem chtěla trošku změnu. Na předávání cen jsem měla bílý kostým od Jiřiny Tauchmanové,“ prozradila Prásku.tv Vondráčková.

Lucie je v Čechách letos už potřetí, spekulovalo se o tom, že si zde renovuje dům. Co je ale tím pravým důvodem? „Letos jsem v Čechách měla více práce, měla jsem zde turné, pak jsem točila seriál a videoklip a teď jsem tady na Slavíkovi, letos tedy již potřetí. Nepřeháním to, aby mě nebylo moc, ale zase ráda pracuji.“ A jaký byl pro Lucii rok 2016 a dává si nějaká předsevzetí? Podívejte se na video!

Autor:

Diskuze