Lucie Vondráčková a Michal David složili píseň pro Petru Kvitovou
Zdroj: Profimedia
Letní hit?

VIDEO: Lucie Vondráčková nazpívala s Michalem Davidem píseň pro Petru Kvitovou. Tohle je síla!

Lucie Vondráčková (37) a Michal David (56) se rozhodli podpořit Petru Kvitovou na londýnském Wimbledonu vlastní písní! Jestli udělali dobře, posuďte sami...

Zpěvačka Lucie Vondráčková už dlouhodobě spolupracuje s podnikatelem, textařem a hudebníkem Michalem Davidem. Měli dokonce i společné turné, a tak se teď dali znovu dohromady a společně vyplodili píseň na podporu nejúspěšnější české tenistky Petry Kvitové (27).

Už jenom samotný refrén, který zní „Petro, hrej! jen to dej! Come On!“ vzbuzuje možná trochu rozpaky. Lucie i Michal jsou v českém rybníčku uznávanými umělci. Michal se proslavil i v Itálii a Lucie zas nyní jako herečka vyniká v kanadském televizním filmu. Úspěchy tedy ani jednomu nelze upřít.

Koho ale napadlo nazpívat song na podporu české tenistky, je otázka. Oslavná hymna by se měla nejspíš stát českým symbolem Wimbledonu 2017 a měla by podpořit Petru Kvitovou v návratu na kurty po několikaměsíční pauze, kdy si musela dát nucený odpočinek po zranění šlach na levé ruce. Škoda také, že Petra ve středu nepostoupila do dalšího kola ve Wimbledonu a na prestižním turnaji definitivně pro letošní rok skončila, to hymně na popularitě zrovna moc nepřidá... Posuďte sami, jak se tahle práce povedla, nebo ne!

Autor: bin

Diskuze