Cokoli se může pokazit...

VIDEO: Líbací kamera zachytila muže, jak žádá partnerku o ruku! Tak šílený konec ale rozhodně nečekal

Líbací kamera nesmí chybět snad na žádném velkém zápase na stadionu. Jedná se o oblíbenou zábavu, která vyplní čas o krátkých přestávkách během utkání. A často je to opravdu legrace! Třeba jako toto video...

Také jste se už někdy stali „oběťmi“ líbací kamery? Někdo je v takové situaci v rozpacích, někdo si to užívá a někdo si dokonce vymyslí něco speciálního. Třeba jako tato poslední dvojice, která je vidět na videu.

Když se pár ocitl v líbací kameře, muž svou partnerku políbil a pak vytasil prsten a poklekl. Dívka byla z takového gesta naprosto v šoku a po chvíli byl v šoku i její partner. Muž vedle něj ho totiž natolik „přátelsky“ poplácal, až muži prsten z ruky vypadl, což vzbudilo obrovské pozdvižení.

Všichni lidé okolo se zvedli a začali prsten hledat, do toho se začali na tribuně strkat a přítelkyně nešťastníka, který ji o ruku požádal, začala přímo vyšilovat. Někteří se nad videem nesmírně baví, jiní ho však kritizují, že není věrohodné a celá situace byla nahraná. A jak to vidíte vy? Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze