Líbací kamera zachytila matku se synem
Zdroj: Twitter
Neklaplo to

VIDEO: Líbací kamera zachytila matku se synem! Reakce ženy pobavila tisíce diváků na stadionu

29. 4. 2017

Líbací kamera zachytila tentokrát matku se synem. Tady bylo hned jasné, že to mí hladký průběh nebude! Žena dala jasně najevo, že takhle by to teda nešlo!

Líbací kamera je oblíbený moment zvláště (ale nejen) Američanů během sportovního utkání. Funguje na takovém principu, že obrovská obrazovka visíí nad stadionem, ukazující obvykle průběh a výsledky utkání, během přestávky zobrazí nějaký pár v graficky udělaném srdci, který si má před zraky všech dát pusu.

Problém ale nastává v takový ten okamžik, kdy se dva třeba vůbec neznají, nebo jsou příbuzní. Přesně tak to bylo u tohoto páru, který si společně vyrazil na jeden ze zápasů anglické Premier League. Během krátké pauzy v poločasu se tvz. Kiss Cam zaměřila právě na ně.

Žena se v danou chvíli ale dívala do telefonu a hned si toho, co se děje, nevšimla. Mladý muž však začal velmi vášnivě kroutit hlavou, jako že si pusu určitě nedají a z odrazu jeho rtů je celkem zřejmé, že říká, že je to jeho máma. Když si dění všimla i žena, podívala se na svého syna a poté udělala takový úškbleke, že bylo jasné,ž e tady líbací kamera rozhodně nepochodí! Podívejte se na úsměvné video.

Autor: bin

Diskuze