Šikovná kočka

SVĚT ŽASNE: Poznáte, co tato dívka dělá se svým tělem? Unikátní dovednost má nečekané poselství

Video, které vzbudilo nevídaný úspěch, se objevilo na Facebooku umělkyně Jody Steel. Co tato dívka se svým tělem dokáže, je naprosto unikátní...

Video s názvem Body Image vidělo 40 milionů lidí během prvních 24 hodin od zveřejnění. Umělkyně vzkazuje světu jasné poselství. Maluje si na své břicho lano, které obmotává kolem místa, kde má žaludek. Poukazuje na utrpení mnoha žen i mužů při boji za dokonalou postavou.

"Jednou jsem si uvědomila, že nemám tělo kokakolové láhve. Nemám dlouhé ani hubené nohy. Snažila jsem se oprostit od tlaků, které vytváří veřejnost. Nenaplňovala jsem obraz, který naše společnost považuje za vrchol krásy. Takže zapomeňte na své démony a učte si užívat věci, které ve svém životě milujete. Pak teprve můžete být zdraví a šťastní," zveřejnila Jody na své sociální síti.

Mnoho lidí video podpořilo. "Viděl jsem to. A je opravdu smutné, že velké množství lidí má problém s tím, že jejich tělo nevypadá dokonale," napsal jeden uživatel Facebooku pod video. "To je krásná a neuvěřitelná ilustrace boje, kterým si prochází milion lidí každý den," napsal jiný uživatel po zhlédnutí.

Autor: DyA prask

Diskuze