Detailní pohled

VIDEO: Kotníky ho neunesou, kostýmy praskají. Lumír z Ulice shazuje čtvrt metráku! Kloubouk dolů

Někdy už nejde jen o krásnou postavu, ale také o zdraví. Své o tom ví i herec z Ulice, který se rozhodl svou váhu 124 kilogramů stáhnout pod metrák. Jak to vypadá?

To je mi panečku figura! Václava Svobodu, kterého znáte jako Lumíra ze seriálu Ulice už takhle neuvidíte! Rozhodl se totiž radikálně zhubnout!

Testy u lékaře dopadly dle očekávání a očekávání nebyla vysoká. Bouhužel se nám potvrdila nějaká rizika. Nejdůležitější je množství takzvaného břišního tuku, což je tuk uvnitř břicha, který je kolem jater a způsobuje vysokou hladinu cholesteroru a vysoký krevní tlak. "A ten máme bohužel o 128% vyšší než je hranice, kdy je to ještě v pořádku," sdělil doktor Václavovi.

Nejhorší je samozřejmě kombinace tučného jídla a alkoholu. "Přijdu z hospody a probíha u mě bílej sex. Hlavu do ledničky, prdel ven a vybílím ledničku," směje se oblíbený herec.

"U mě je problém zahrát si tenis, protoze mám z něj zánět svalů. Chci zhubnout, abych mohl zase začít sportovat. To je moje motivace. A další motice je, abych byl zdravý. Vůbec jsem nevěděl, že mám tolik toho vnitřního sádla," pokračoval herec.

Vašek se do toho každopádně obul na sto procent a chce motivovat i Vás!

Autor: lup

Diskuze