Hodně síly!

Karla Gotta čeká další pobyt v nemocnici! Proč?

Karel Gott nabírá psychickou pohodu i sílu na druhou fázi chemoterapie a už příští týden by měl opět nastoupit do nemocnice.

Zpěvákovi bylo diagnostikováno zhoubné nádorové onemocnění mízních uzlin, takzvaný Non-Hodgkinův lymfom. V těchto dnech má za sebou první cyklus chemoterapie a za několik dní ho čeká druhá fáze.

V těžkých časech mu je neustálou podporou jeho rodina a přátelé. V sobotu ho přišel navštívit dlouholetý dobrý kamarád – zpěvák Karel Štědrý (78), který si rakovinou prošel také: "My máme takový rituál, už snad padesát let, že se v sobotu buď scházíme, nebo si voláme. Tak jsem se domluvil s Ivankou, že se přijdu na Karla podívat, že ho trošku pobavím, nějakýma fórkama. Je pravda, že trochu pohubl, ale já jsem přesvědčený, že zase brzo bude bude zpívat," svěřil se svou návštěvou Štědrý.

Karel Gott by měl údajně podstoupit ještě pět cyklů téhle náročné léčby, což ale není nic neobvyklého. Přítel Karel Štědrý mu vzkazuje: "Karle, uvědom si jednu věc, že já mám tohle všechno minimálně v dvojnásobném nebo i trojnásobném množství za sebou. Bojoval jsem, a ty máš nejlepší a největší péči, jaká může být!"

Autor: cis Prásk.tv

Diskuze