Opravdu?

VIDEO: Jaké je nejoblíbenější jídlo Ester Ledecké kromě čokolády? Tohle byste nečekali!

Snowboardistka a lyžařka Ester Ledecká zažívá svůj dosavadně největší vrchol kariéry. Díky dvěma zlatým medailím se teď všichni o tuhle talentovanou sportovkyni zajímají více, než kdy předtím. My jsme se vydali do místa, kde její hvězdná kariéra začala - do Špindlerova Mlýna.

Ačkoli je teď naší nejznámější sportovkyní, udržuje si Ester Ledecká kolem sebe ochranou bublinu... a tak toho lidé o ní ví docela málo. My jsme se to vydali prozkoumat do Špindlerova Mlýna.

K jejímu obrovskému úspěchu určitě pomohlo, že se s rodinou přestěhovali na hory - konkrétně do Špindlerova Mlýna - tam Ester mohla dennodenně sjíždět kopce a zdokonalovat se ve sportu, který už od mala milovala. V dětství byla tichá, alespoň tak na ní vzpomíná její první lyžařský trenér Jan Lukáš.

V Esteřině dětství ale zatím nic nenasvědčovalo tomu, že z ní jednoho dne bude lyžařská hvězda. A ani její trenér nepočítal s takovým úspěchem, když ji učil první obloučky. Trenér také přiznává, že Ester patřila k jeho oblíbeným žákyním. V kontaktu jsou ale stále.

Ester zná celý svět a všechny zajímá jaká opravdu Ester Ledecká je. Zajímá je i třeba to, co si v dětství dávala k jídlu. To jsme ve Špindlu zjistili také. To a další zajímavosti se dozvíte ve videu.

Autor: mk

Diskuze