Jak na to?

VIDEO: Jak slavní pečují o nehty? Podívejte se na exkluzivní tipy a triky v podzimních trendech

Zpěvák Matěj Ruppert, zpěvačka Marie Rottrová nebo moderátorka Kristina Kloubková... Tihle všichni se přišli v pátek před obědem podívat na pražské Výstaviště na nejnovější trendy okolo nehtů.

Nejvíce překvapil právě Matěj Ruppert – ne snad tím, že by si nechal od Tamary Rotterové udělat jen pánskou manikúru, která by měla být součástí péče, ale protože si nechal i nalakovat nehty! A to kvůli koncertu.

„Je mi skvěle, jako když mi je maminka pilovala,“ pochvaloval si Ruppert. A další překvapení! V roli manikérky pak Tamaru vystřídala moderátorka TV Nova Kristina Kloubková. Co ta všechno nezvládá!

Matěj Ruppert si péči užíval a mezitím vedle něj k nehtovému podiu usedla pěvecká ikona Marie Rottrová. Ta zase spoléhá na klasiku – decentní barvy a krásné a upravené nehty. V unii manikérek a nehtových designérek, která se na veletrhu také představila a jejíž čestnou členkou je i Kristina Kloubková, se diskutovala nejenom kvalita, ale samozřejmě také trendy. Těmi jsou pro tuto sezonu hlavně lesklé a kovové barvy, jako právě tyto nehty. Vedle ale nešlápnete ani zemitými a nude odstíny. Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze