Neny - 2
Zdroj: YouTube.com
Hokejová rodina

VIDEO: Jak fandí českým hokejistům Radim Fiala z Ordinace? Objevil se i v hokejovém videoklipu!

Mistrovství světa v hokeji odstartovalo a Česko má novou fanouškovskou hymnu! Postaral se o ni rapper Neny, který si do klipu pozval herce z Ordinace v růžové zahradě 2 Radima Fialu i brněnského fotbalistu Petra Švancaru.

Vekou zajímavostí je, že Neny i Petr Švancara bývali týmovými kolegy. Nenyho fotbalovou kariéru ale zkřížily zdravotní problémy, a tak už fandí „jen“ z tribuny.

Srdce sportovce má ale stále, o čemž svědčí jeho nový song k hokejovému mistrovství, které již vypuklo v Německu (Kolín nad Rýnem) a Francii (Paříž). Samotné natáčení klipu probíhalo v DRFG aréně v Brně ve spolupráci s fanklubem brněnského, dnes už mistrovského hokejového týmu Kometa a na stadionu Za Lužánkami.

A jak to má s hokejem Radim Fiala? „Pokud se mi podaří vyšetřit aspoň chvilku, vždy se rád mrknu na nějaký ten match! No a pokud jde už o víc, tak tajně sleduju přenosy i tam, kde to není zrovna košer,“ prozradil herec.

A proč souhlasil s účastí ve videoklipu? „Když se jedná o dobrou věc, proč ne! Navíc výsledek je více než povedený! Tak kluci, zlomte vaz!!! Hlavně ne sobě,“ doplnila hvězda Ordinace.

Autor: niž

Diskuze