Posedlá panenka
Zdroj: facebook.com
Duchové?

VIDEO: Holčička byla sama doma. Když si hrála, ukázalo se, že je s ní v pokoji někdo další!

Věříte na duchy a paranormální jevy, nebo jsou to podle vás nesmysly? Na internetu se objevila nahrávka, která ukazuje, že něco mezi nebem a zemí možná přeci jen existuje! Nebo se jedná o podvod? Posuďte sami...

Na facebookovém profilu jedné španělské internetové stránky La Otra Dimensión, která se zabývá paranormálními jevy, se objevilo znepokojivé video. Nahrávka ukazuje malou dívenku, která si spokojeně hraje ve svém pokojíčku. V rohu sedí dětská panenka s dlouhými vlásky. Po chvilce se však panenka začne nepatrně pohybovat ze strany na stranu. Lidé, kteří věří v nadpřirozeno tvrdí, že démoni a duše zemřelých se často vtělují do obyčejných předmětů. Je to snad případ této panenky?

Video obsahuje i další strašidelné záběry. Tentokrát se stejná holčička nachází v obývacím pokoji, kde maluje. Na stole jsou položené obyčejné papíry. Ty se však později začnou sami od sebe pohybovat po stole. Malou dívenku to samozřejmě vyděsí a ihned "vystřelí" ze sedačky.

Po chvíli se vrátí a hledí na stůl. Asi deset sekund se nic neděje. Pak začnou papíry opět „vystřelovat“ do vzduchu a spadnou na zem. Pohybovat se začnou i další věci, které na stole jsou. To už je na holčičku moc. Z obývacího pokoje ihned vystrašeně vyběhne.

Podívejte se na video. Co myslíte, opravdu se jedná o paranormální jev, nebo je to jen dobře vymyšlená habaďůra?

Autor: bk

Diskuze