Grace VanderWaal
Zdroj: YouTube.com
Grace zpívá s grácií

VIDEO: Holčička hrající na ukulele zazpívala známý hit a lidé žasli! Z jejího hlasu vám naskočí husí kůže

Když se bezprostřední a zdravě sebevědomá dívenka objevila na prknech americké talentové soutěže, ihned všem bylo jasné, že to dotáhne hodně daleko. S takovým talentem se totiž nesetkáváme každý den...

Grace VanderWaal (13) je nesmírně talentovaná dívka, která se proslavila v americké talentové soutěži, kterou nakonec i vyhrála. Od prvního momentu, kdy se objevila na pódiu, z ní byli všichni uchvácení. Čiší z ní totiž neskutečná energie, nadšení a navíc má naprosto okouzlující „nakřápnutý“ hlas.

Rozkošná Grace ale není jen zpěvačkou a hráčkou na ukulele. Ve svých letech je dokonce i skladatelkou a právě se svojí vlastní písní I don´t know my name v soutěži zabodovala. Píseň se stala okamžitě hitem, který si nejspíš i vy zamilujete. Na následujícím videu můžete vidět Grace, jak zpívá píseň Ex's & Oh's od Ellie King a je dost možné, že budete mít husí kůži. Tohle je prostě neskutečný talent!

Grace žije v New Yorku se svou matkou, otcem a starší sestrou, kteří ji velmi podporují. Její otec je vice presidentem pro marketing ve společnosti LG Electronics.

Autor: niž

Diskuze