Miss
Zdroj: YouTube.com
Pyšná princezna

VIDEO: Emoce byly silnější! Dívka na soutěži krásy nesnesla výhru sokyně. Její reakce baví internet

Tak tohle prostě naštve! Když jste na soutěži krásy a dostanete se až do samotného finále, jistě si nepřejete nic jiného, než zvítězit. A když se to nakonec nepodaří, málem puknete zlostí. Samozřejmě byste na sobě dle instrukcí neměli nechat nic znát, ale emoce jsou někdy silnější...

Máte nějakou představu o tom, jak těžké na psychiku to mají ženy v soutěži krásy? Ano, samozřejmě je to jen povrchní soutěž krásy pro narcistické a slávychtivé dívky, ale i to má svá úskalí. Mají totiž přísné diety, musejí hodně cvičit a hlídat si každý gram na těle. Jistě to není kariéra pro každého, ale nelze popřít, že v tomto směru to není úplná hračka.

A tak když už se dostanete tak daleko, že se rozhoduje mezi vámi a druhou dívkou, jsou to opravdu nervy. Nepřejete si nic jiného, než aby z moderátorových úst zaznělo právě vaše jméno. Jenže když se ozve jméno vaší sokyně, pokud se neovládnete, zatváříte se přesně tak, jako dívka na videu.

Jednalo se o vyhlášení Miss Kolumbie 2017. Vítězkou se stala kráska Laura Gonzalez Ospina a její sokyně Vanessa Dominguez to zkrátka nevydýchala. Její znechucený výraz prostě mluví za vše. Podívejte se na video!

VTIPNÉ VIDEO: Kdo je ráno línější, muži nebo ženy? Budete se divit!
FUNNY VIDEO: Tahle kočka je tak tlustá, že vůbec nemůže skákat

Autor: niž

Diskuze