Nebe a Star Wars
Zdroj: YouTube.com
Návrat do budoucnosti?

VIDEO: Filmař měl za úkol natočit oblohu. Doma se pak na záznam podíval a nezmohl se na jediné slovo!

Věříte, že existuje něco mezi nebem a zemí? Zprávy o zahlédnutí UFO fenoménu nepřestávají. Misterio Canal nyní přišel se záhadným videem, které rozhodně musíte vidět!

Zprávy o spatření UFO se hrnou na internet tak pravidelně, že lidé již opravdu neví, čemu mají věřit. S touto záhadou jsou spojovány i kruhy v obilí, které se objevují po celém světě.

Takto zaměřeným výzkumem se zabývá mnoho ufologických spolků. "Světelné tečky na černém pozadí nic neříkají, důležité je okolí, počasí a úhel, pod jakým byl objekt viděn,“ tvrdí odborníci. Misterio Canal nyní na serveru YouTube zveřejnil bizarní video, které ve vás rozhodně vzbudí pochyby!

Stojí za ním filmař, který se snažil fotoaparátem nahrávat časosběrné snímky oblohy v Peru. Až si výsledek své práce pustil, uviděl něco neuvěřitelného! Spatřil kosmickou loď jako vystřiženou z Hvězdných válek! Toto velké mimozemské plavidlo připomínající kosmickou loď vystupovalo ve filmech v hodnotě mnoha miliard dolarů.

Odborníci UFO opravdu věří, že je ve videu vidět obrovská loď ve stylu Star Wars plovoucí mezi mraky. UFO expert Scott C. Waring potvrdil, že záznam, který ihned zaplavil sociální sítě, vypadá důvěryhodně. "Toto UFO vypadá jako kdyby bylo vyrobeno z černých staveb, které můžeme najít na každé planetě i na měsíci, což dokazují fotografie NASA. Úkaz na videu je významný a nemůže to být náhoda," řekl.

Na sociálních sítích se však objevily i komentáře, ve kterých lidé věří, že záznam může být důkazem o možnosti cestování v čase. "Může to být něco, co přišlo z budoucnosti," napsal jeden z nich. Jiní zase tvrdí, že se jedná o další sprostý podvod.

Zajímavé je, že ročně je jen na území České republiky spozorováno kolem padesáti objektů, o kterých se mluví jako o UFO fenoménu. Všechny případy starostlivě monitorují skupinky ufologů, kteří se snaží přijít na kloub záhadám spojovaným s mimozemskými civilizacemi.

Autor: kat

Diskuze