Lidi zpívájí Eda Sheerana
Zdroj: YouTube.com
Nápadům se meze nekladou

VIDEO: Mladí lidé zahráli pomocí trubek a kamínků hit Eda Sheerana! Sklízejí obrovský úspěch

Oblíbený hit od zpěváka Eda Sheerana přezpívala skupina kreativních mladých lidí. Video se stalo hitem internetu. Co všechno používají místo hudebních nástrojů?

Stále více zpěváků se snaží prosadit na internetovém kanálu YouTube. Nejčastěji přezpívají hit od jejich hudebního idola. Některé nahrávky jsou spíš k pláči, ale najdou se mezi nimi i opravdové poklady. Ukázkovým příkladem je skupina čtyř mladých zpěváků, kteří mají kromě hudebního nadání i bohatou fantazii.

Tři muži a jedna žena se sešli v obýváku s trubkami a mísou kamínků. Kdo by to na první pohled tipoval na umění? O to větší překvapení přichází po pár tónech oblíbené písničky Shape of You od úspěšného zpěváka Eda Sheerana. Zpěv mladých kreativců nedoprovází žádný hudební nástroj, nýbrž jen bouchání trubek, mnutí kamínků v míse a natahování balonků. Na konci videa přijde něco naprosto nečekaného.

Písnička se schyluje ke konci a najednou v pozadí místnosti sejde ze schodů mladý kluk s mísou plnou popcornu. Nečekaně vyskočí, udělá roznožku ve vzduchu a nohama zahraje vrcholný tón na činely upevněné skoro u stropu. Video, které zhlédlo do dnešního dne téměř čtyři sta tisíc lidí, je zatím nejkreativnějším zpracováním Sheeranova hitu! Těžko říct, jestli někdo tuhle povedenou čtyřku překoná.

Autor: vsa

Diskuze