Dívka na pláži
Zdroj: YouTube.com
Sexy blondýn(a)

VIDEO: Kráska poprosila muže, jestli by jí nenamazali záda. Když se otočila, utíkali zděšení pryč!

Krásná, štíhlá a blond. Přesně tak každý vidí mladou dívku, která se rozhodla ze svého vzhledu něco vytěžit. A ne žádné peníze, jen trošku srandy!

Na pláži stojí u lehátka krásná opálená blondýnka, která má na sobě jen plavky. Kolemjdoucích mužů se ptá, jestli by nebyli tak hodní a nenamazali ji opalovacím krémem. Takhle nejspíš začíná jeden z těch nejidyličtějších chlapských snů. Zajisté ale končí jinak než v tomto případě.

Tato dívka si pro své obětavé pomocníky připravila krutý žert. Právě ve chvíli, kdy muži vrní blahem, se dívka otáčí, aby ji namazali i zepředu. Náhle jejich ruce uskakují ze sexy těla blondýnky pryč a ve tváři se jim objevuje naprosto šokovaný výraz. Pod spodním dílem plavek má totiž plážová kočička velký a tvrdý penis!

Dívčina odpověď na jejich otřesené otázky je zrovna nijak zvlášť neuklidňuje. Než stačí cokoli dalšího říct, berou nohy na ramena a raději rychle peláší pryč. Kolik ochotných kolemjdoucích tahle kráska dostala? Podívejte se na video, tohle vás jistě pobaví! Nutno dodat, že se jedná samozřejmě o prank a penis není pravý. Všichni se však pořádně nachytali...

VTIPNÉ VIDEO: Kdo je ráno línější, muži nebo ženy? Budete se divit!
Hit internetu! Krásné tančící Australanky to zase rozjely! VIDEO

Autor: ryn

Diskuze