Kamila Hübsch - 1
Zdroj: Instagram
Jako přes kopírák

VIDEO: Další česká zpěvačka přezpívala hit Ivety Bartošové! Její vystoupení vás dostane

Zpěvačka Kamila Hübsch je již vyzrálou umělkyní, a tak se rozhodla pro odvážný krok – na koncertě zazpívala píseň zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48). Jak to dopadlo?

5 fotek
Není to tak dávno, co dcera zemřelého politika Stanislava Grosse Natálie Grossová přezpívala hit Ivety Bartošové „Léto“. Její verze se těšila mezi posluchači velké oblibě, jen vdovec po Ivetě Bartošové Josef Rychtář (58) se do mladičké zpěvačky drsně opřel a řekl, že na Ivetu Natálka rozhodně nemá!

Nyní se o přezpívání hitu Ivety Bartošové pokusila i Kamila Hübsch, která už je vyzrálou zpěvačkou. Kamila je sólová zpěvačka a muzice se věnuje na plný úvazek. Během posledního koncertu na Slovensku to pořádně rozjela a zazpívala Ivetin hit „Víš, lásko“.

Kamila má krásný hlas, který je tomu Ivetinu velmi podobný. Navíc je jí i vizáží podobná, a tak mohli mít diváci pocit, že je na pódiu samotná Iveta. Otázkou už jen zůstává, co na takové vystoupení asi řekne Josef Rychtář. Tomu se to totiž určitě líbit nebude... A co na ukázku z vystoupení říkáte vy?

Autor: niž

Diskuze