Skvělý díl

VIDEO: Co se dělo ve Výměně manželek mimo kamery? Marek řekl, jak se Michal choval!

Středeční Výměna manželek byla netradiční zejména kvůli páru, který tvořili dva muži. Marek a Jirka jsou spolu deset let, sedm let žijí v registrovaném partnerství. Do Výměny manželek se přihlásili proto, aby ukázali, že i tento typ rodiny může perfektně fungovat.

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste mohli vidět homosexuální rodinu ze Sviadnova, kterou tvořili Marek (38), Jirka (44), dcery Patricie (14) a Natálie (13), poslední členkou domácnosti byla pak babička Alena (70).

Ačkoli měl Marek jisté obavy, jak ho tradiční rodina přijme, nakonec se ukázalo, že byly obavy zbytečné. Druhá rodina neměla žádné předsudky a Marka se i náhradní manžel zastával před kolegy v práci, kteří si z něj utahovali, že doma deset dní bydlí s gayem.

A co se vlastně dělo mimo kamery a co si Marek o náhradní rodině myslí? „Lidé jsou různí, jsou zlí. Takže jsem si přál, aby ta reakce náhradní rodiny byla unesitelná. Připravoval jsem se, že to budu muset vysvětlovat a obhajovat se. Po příjezdu jsem měl smíšené pocity. Pak jsem ale zjistil, že je to moc fajn. A už podle fotek jsem zjistil, že to jsou milí lidé. A když jsem je viděl fyzicky, tak to také bylo fajn, byli v pohodě. Necítil jsem, že bych mimo kameru zaznamenal nějaké drsné reakce. Michal se choval stejně před kamerou i mimo kamery. Byl sám sebou. Vyhovovali jsme si, komunikovali jsme spolu i o dětech a volném čase,“ prozradil Marek pro TV Nova. A jak se tato Výměna manželek líbila vám?

PREMIÉROVÁ VÝMĚNA MANŽELEK: Když vás partner opustí kvůli MUŽI

Autor: niž

Diskuze