Rapi Ananda Pamungkas
Zdroj: YouTube.com
No, fuj

VIDEO: Chlapeček (2) vykouří 40 cigaret denně! Reakce rodičů vyrazila všem dech

V době, kdy se bojuje všemi možnými prostředky a zákony o to, aby lidé nekouřili, je tohle opravdu do nebe volající! Chlapec, kterému jsou teprve dva roky, vykouří za den dvě krabičky cigaret. Jak je to možné?

Že se občas některým rodičům vymkne výchova z rukou, není nic neobvyklého. Ovšem v tomto případě to platí rovnou několikanásobně! Malý Rapi Ananda Pamungkas oslavil teprve nedávno druhé narozeniny a už je z něj náruživý kuřák. Dvě krabičky za den dá jako nic!

Všechno to začalo v den, kdy chlapec sebral nedopalek po své matce a začal ho kouřit. Místo toho, aby ho rodiče pokárali a zbytek cigarety chlapci okamžitě sebrali, mu ho nechali. Tohle se opakovalo ještě několikrát, až se nakonec chlapec začal dožadovat vlastních cigaret.

Stačily dva měsíce a Rapi je na cigaretách natolik závislý, že jich vyžaduje až čtyřicet denně! Kouří více než vlastní rodiče, kteří mu nedokážou říct ne a ví, že když chlapec nedostane cigaretu, začne se pořádně vztekat a nemůže večer ani usnout. Teď už i jim začíná konečně docházet, že je něco špatně a měli by co nejdříve vyhledat pomoc. Tahle závislost by mohla velmi brzy mít fatální následky na chlapečkovo zdraví!

Autor: bin

Diskuze