Sušila kalhotky v letadle
Zdroj: YouTube.com
To jsme vidět nemuseli

Žena za letu vytáhla kalhotky: Co s nimi udělala, znechutilo všechny pasažéry. VIDEO

Nečekané situace v letecké dopravě čas od času nastávají. Většinou se nejedná o nic vážného a posádka letadla je na jejich řešení dokonale vyškolená. To, co ale zažil personál i cestující letu z Turecka, se opravdu jen tak nevidí!

Cestující pravidelného letu z Antalye do Moskvy se stali svědky netradiční situace. Na palubě letadla společnosti Ural Airlines jedná z pasažérek si začala sušit své spodní prádlo – přímo u větráčku, který se nachází na horním panelu nad hlavami pasažérů. Bruneta pomalu obrácela své kalhotky ze strany na strnu, aby na něj ze všech stran proudil vzduch a spodky by pak uschly co nejrychleji. Ostatní cestující proces se zájmem sledovali.

Proces sušení kalhotek brunetce zabral asi dvacet minut. Celou tu dobu celá posádka letadla slečnu mlčky pozorovala, nikdo jí ale nic neřekl. „Lidé vypadali překvapeně a zaraženě, ale mlčeli a její jednání nijak nekomentovali“, popsal neobvyklou situaci očitý svědek.

Jeden z cestujících si to celé natočil na telefon a posléze zveřejnil na YouTube. Video se ihned stálo virálním, získalo spoustu lajků a sdílení a několik tisíc komentářů. Jeden z komentátorů si pokusil celou situaci vysvětlit: „Je možné, že start letadla byl příliš prudký, tak teď musí odstranit následky“. Jiní zas tvrdili, že ty spodky jsou spíše dětské a ne dámské, a tak došli k závěru, že to nebyly její kalhotky, ale jejího dítěte. Někomu ale celá tato situace nepřišla vůbec zábavná: „To je ale ostuda! A nejhorší je, že tyto výpary pak museli dýchat všichni cestující v letadle“. Někdo to celé okomentoval slovy, že „Tak slečinka právě zažívá svůj okamžik slávy“.

Autor: Iri

Diskuze