Sex párty v Thajsku
Zdroj: YouTube.com
Nestydové

VIDEO: Bazénová party se strhla v pořádné sexuální orgie! Případ řeší policie

Thajská policie aktuálně řeší dost peprný případ! V oblíbeném letovisku Pattaya se odehrály přímo sexuální orgie.

Některá videa by se neměla dostat na veřejnost. Záběry z divokého večírku v oblíbeném thajském letovisku Pattaya se sice líbily mnoha uživatelům sociálních sítí, ale policisté na ně mají jiný názor. Autor videa pravděpodobně skončí ve vězení.

V Pattaya před pár dny uspořádala firma Australana Corano Maloneya bujarou bazénovou párty. Její účastníci pravidelně zásobovali sociální síť fotkami a videi. Třiatřicetiletý Brit a jeho thajská přítelkyně v růžových bikinách ale dost prostřelili.

Video, které zveřejnili na internetu, šokovalo hodně lidí. Oblečení na něm v bazéně totiž simulují sex. U místních policistů navíc spustilo vlnu nevole S podobným nepochopením přijali i záběry dalšího neznámého muže, se kterým tatáž žena simuluje orální sex.

"Chceme vyčistit naše město od takového chování," vyjádřili se zástupci policie a pustili se do pátrání po hlavních aktérech. Výslechu se nevyhnul organizátor večírku Maloney. Ten oba mladíky identifikoval. Policie potvrdila, že jeden z nich je Brit a oba dostali pokutu za obscénní chování na veřejnosti.

Nejhůř ze všeho vyvázl student Tarkarit Wongchamthong, který pikantní záběry natočil a zveřejnil na internet. Policie ho už zatkla a obvinila z porušení zákona o kyberkriminalitě. Musí zaplatit pokutu a hrozí mu pětileté vězení. Identita ženy zatím není známa.

Autor: mk

Diskuze