Meaghan Mackey - 1
Zdroj: facebook
Nechutný útok

VIDEO: Američané jsou v šoku! Reportérka byla v přímém přenosu drsně napadena

Reportérka Meaghan Mackey natáčela v Kalifornii reportáž. Když se během živého vysílání sama ujala kamery, byla nečekaně napadena!

Reportérka KRCR Meaghan Mackey v sobotních zprávách informovala televizní diváky o hromadném předávkování fentanylem v oblasti Kalifornie. Reportáž natáčela přímo na místě události, což bylo nebezpečnější, než se zdálo.

Když si sama vzala do ruky kameru, aby s ní šla mezi předávkované osoby, byla napadena! „To je nehorázné! Vypadni odtud!“ začal někdo pokřikovat na Meaghan. Poté stačila chvíle a obraz kamery se jasně rozostřil. Bylo vidět, že reportéka je v úzkých. Kamera dokonce spadla na zem...

Jak se později veřejnost dozvěděla, reportérku napadla neznámá žena. Tu ale velice rychle zpacifikovali policisté. „Meaghan Mackey je velmi otřesená, ale naštěstí se jí nic nestalo. Jsme rádi, že policejní složky byly hned po ruce a celou situaci rychle vyřešili,“ vydala televize prohlášení.

Den na to bylo už reportérce lépe, a tak se k incidentu vyjádřila sama. „Jak už jistě víte, byla jsem napadena v živém vysílání. Dělala jsem jen svoji práci a hlásila události z hromadného předávkování v Chicu v Kalifornii. Stojím při všech žurnalistech pracujících na obhajování pravdy. Nedovolím, aby mi strach bránil ve vykonávání mé práce. Vážím si svobody médií a budu pokračovat v přinášení pravdivých zpráv a informovat společnost. I v časech neštěstí,“ vyjádřila se reportérka a uklidnila tak veřejnost, že incidentem se nenechá zastrašit.

Autor: bin

Diskuze