Markéta Stehlíková a Kateřina Sedláková - 1
Zdroj: TV Nova / Instagram
Která je lepší?

Viděli jste v Tváři show Bereniky Kohoutové? Představitelka Karly z Ulice si také zahrála na t.A.T.u.! FOTO

V sobotu byla show Tvoje tvář má známý hlas opravdu žhavá. Berenika Kohoutová (26) to spolu s Markétou Konvičkovou (23) pěkně rozjela. Podle fotky ale nebyla sama. Její kolegyně z Ulice Markéta Stehlíková (33) nezůstala pozadu. Co to znamená?

5 fotek
Minulou sobotu byl odvysílán další díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas a s ním i vystoupení Bereniky Kohoutové, která je známá především ze seriálu Ulice jako přidrzlá Markéta Havránková od Simony Hložánkové. Berenika spolu s účastnicí předešlé řady Markétou Konvičkovou předvedla tu nejžhavější show, kterou celá soutěž pamatuje. Jako lesbické duo t.A.T.u. to pořádně rozjely a chybět nesměl ani divoký polibek.

Vystoupení diváky ohromilo a není divu. Známá ruská dvojice trhala začátkem tohoto tisícíletí příčky hitparád, proto se na ni dodnes nezapomíná. Stejně tak ani Bereniččina kolegyně z Ulice Markéta Stehlíková alias vyšetřovatelka Karla nezapomněla. Důkazem je fotka, kterou zveřejnila spolu se svou kamarádkou Kateřinou Sedlákovou. Na ní krásky parodují známé pěvěcké duo.

Jediné, co fotce chybí, je onen očekávaný polibek. Avšak i tak musíte uznat, že se jim to povedlo dokonale a podoba Markéty a Kateřina tam spolu s Lenou a Julijou opravdu je. Obě dvě navíc doprovázejí zpěvačku Báru Polákovou (33) na koncertech, a tak by ani zpěv pro ně nebyl překážkou k dokonalému srovnání. Podívejte se na foto v galerii! Která z uličních hereček se vám jako Julija líbí víc?

Autor: bin

Diskuze