Aneta Krejčíková se snoubencem
Zdroj: Profimedia/Instagram
Krásný pár

Viděli jste už snoubence Anety Krejčíkové? Překvapí vás, čím se tenhle fešák živí! FOTO

Herečka Aneta Krejčíková (26) alias Gábina Pumrová z Ulice se bude vdávat. Doteď ale nebylo příliš jasné za koho. Snoubenec Ondřej by tak trochu tabu. Teď už ale víme více!

9 fotek
Aneta Krejčíková je nejen krásná, ale i talentovaná, a tak se diváci na ni mohli vynadívat nejen v oblíbeném seriálu Ulice, ale i v pěvecké zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. U atraktivní herečky však divák stejně jako její zpěv ocenil i sexy vzhled. Kdo má ale tuhle krásku doma?

Doteď bylo veřejně známé jen to, že se hereččin přítel jmenuje Ondřej a požádal ji o ruku přímo na jevišti. Ve skutečnosti je to však fitness trenér, a tak, jak už leckteré dámy napadne, má Aneta za snoubence pořádný kus chlapa. Vypracované tělo samý sval, to je Anetin budoucí manžel.

Není divu, že herečka svůj poklad příliš neukazuje, svobodné a chtivé dámy by si mohly na Ondru udělat zálusk a najmout si ho jako osobního trenéra, což je sice jeho práce, ale které ženě by se něco takového líbilo? Jak se ale říká, dívat se smí, a tak i vy se můžete podívat v galerii, jak dobře si herečka vybrala!

Autor: bin

Diskuze