Victoria Beckham - 1
Zdroj: Profimedia
Táta to zaplatí

Victoria Beckham se tváří jako úspěšná návrhářka! PRAVDA vás však totálně položí

Victoria Beckham se na sociálních sítích tváří jako dokonalá matka a poslední roky především podnikatelka! Jenže pravda je dost jiná. Tyhle částky vás zvednou ze židle!

12 fotek
Victoria Beckham má vlastní módní značku. Její firmu musel ale velmi značně dotovat její manžel, fotbalista v důchodu David Beckham, který svou ženu nejspíš opravdu miluje, protože to jejího podnikání vložil v přepočtu cca 850 milionů korun! To je slušný základní kapitál...

Jenže to paničce Vicki nestačilo. Její značka se asi neuchytila tak, jak si představovala, a tak se její firma po krátké době začala potýkat s ohromnými milionovými ztrátami. Za jeden rok se stihla dostat do mínusu o neskutečných 140 milionů korun! A tak David zalepil dluh a všichni doufali, že v následujícím roce se Victorii konečně začne dařit.

Bohužel se tak nestalo a dluh bývalé Spice Girls vzrostl na dvojnásobek. Victoria má však obrovské štěstí, že nepochází zrovna z chudého kraje, a tak to její manžel opět zamáznul, jako kdyby dlužila pár drobných. I přes dlouhodobý neúspěch prý ale stále rodina Beckhamových věří, že má Victoria potenciál a jednou se jejich investice bohatě vrátí... No, možná jsou jediní, kdo v něco takového ještě doufá!

Autor: bin

Diskuze