Zdroj: TV Nova
Trochu hysterka

Victoria Beckham na dně: Vyjádření Davida o jejich manželství ji totálně zničilo!

Zatímco se Victoria Beckham snaží vytvořit své rodině co nejdokonalejší mediální imič, její manžel David jí to svým posledním prohlášením poněkud překazil.

4 fotky
Victoria Beckham v každém rozhovoru říká, že jsou milující rodina, velmi silná v soudržnosti, kterou nemůže nic položit. Jenže její manžel David má mnohem uvolněnější postoj a nebojí se přiznat, že se pod pozlátkem skrývají i nepěkné věci.

"Být manželé tak dlouhý čas, jak jsme zvládli být my, je vždy tvrdá dřina. Začne to být pak trochu komplikovanější," přiznal bývalý fotbalista v australské relaci Sunday Project.
S Victorií jsou manželi již 19 let. Pro bývalou zpěvačku Spice Girls bylo takové vyjádření, po její dlouhodobé snaze o imič perfektní rodiny, tvrdou ránou a dva dny kvůli tomu strávila v slzách.

"Když Victoria ve středu viděla upoutávky z Davidova rozhovoru, úplně ji to zničilo. Neměla vůbec ponětí, proč řekl tak silná slova a veřejně ji zahanbil. Jak si umíte představit, bylo to asi jako by u nich doma vybuchla atomová bomba. Rozbilo ji to na kousky a dva dny proplakala," uvedla kamarádka Victorie v rozhovoru pro The Sun.

Před víkendem Victoria prý odletěla do německého Baden-Badenu, kde se ubytovala v luxusním hotelu s lázněmi, aby v intenzivním wellness programu pracovala na své emoční rovnováze. V sobotu pak odletěla s Davidem a jejich potomky do Sydney kvůli střetnutí s princem Harrym a vévodkyní Meghan na hrách Invictus.

Autor: mk

Diskuze