David Beckham a Victoria Beckham - 1
Zdroj: Profimedia
Je to vůbec možné?

Victoria Beckham konečně promluvila o krizi a rozvodu s Davidem: Trvá to už 20 let!

5. 9. 2018

Victoria (44) a David (43) Beckhamovi se celé roky prezentují jako idylický pár a šťastná rodina. Dlouho se spekulovala o krizi a případném rozvodu známého páru. Jak to ale je ve skutečnosti? Módní ikona promluvila konečně sama!

9 fotek
Beckhamovi jsou jedním z nejstabilnějších párů světového showbyznysu, a tak není divu, že za ty roky se na ně novináři pokusili vyhrabat celou řadu skandálů, kauziček, nevěr a dalších senzací, které by mohli fanoušky slavného páru zajímat. O nevěrách Davida Beckhama se kdysi psaly úplné slohy... Jak to ale bylo doopravdy, ví především oni dva.

Sami ale tyto spekulace vždy podporovali tím, že mlčeli a moc se ke svému soukromí a vztahu nechtěli vyjadřovat. Dnes spolu bývalá Spice Girl a fotbalista mají čtyři krásné děti, a tak už je jen tak něco nerozhodí. Možná proto se Victoria k otázce rozvodu konečně odhodlala vyjádřit.

„Lidé si tyhle věci o krizi našeho vztahu a rozvodu vymýšlejí už 20 let, takže David a já jsme si už zvykli ty nesmysly ignorovat a jen normálně pokračovat dál,“ prozradila módní návrhářka pro časopis Vogue. Myslí si totiž, že jako rodina jsou silnější a nebýt jejich silného pouta, které si vybudovali, nebylo by jejich slávy. Rozhodně ne v takovém měřítku. A tak se teď nabízí trochu jiná otázka. Jsou peníze a sláva to, co pomohlo Davidovi a Victorii udržet manželský svazek tak dlouhou dobu?

 

 

Autor: bin

Diskuze