A ne, a ne, a ne...

Vévodkyně Meghan nesouhlasí s výchovou prince George (5): Tohle jako matka dělat rozhodně nebudu!

Už dlouho se šušká, že mezi vévodkyněmi Meghan (37) a Kate (37) nepanují zrovna vřelé vztahy. Není proto divu, že má prý manželka prince Harryho (34) i dost odlišný názor na výchovu. Možná si však neuvědomuje, že svým názorem jde proti královské tradici.

6 fotek
Jsou krásné, jsou manželkami britských princů a dokonce jsou i stejně staré. To je ale bohužel jediné, co spojuje vévodkyni ze Sussexu Meghan a vévodkyni z Cambridge Kate. Jinak Britové nemají pochyb o tom, že mezi těmito dvěma ženami rozhodně nepanuje bůh ví jak vřelý vztah.

Teď se navíc ukázalo, že má Meghan odlišný názor, i co se výchovy potenciálního syna týká. Podle webu news.com zkritizovala rozhodnutí vévodkyně Kate, která svého pětiletého syna George obléká neustále do šortek. Jak se ale dobře ví, jde jen o dodržování jednoho z královských pravidel, které praví, že chlapci do osmi let by měli nosit šortky a ti starší jsou naopak odkázání na kalhoty i v parných dnech.

Vévodkyně Meghan řekla, že pokud budou mít s Harrym syna, tak šortky nosit určitě nebude. Málokoho ale tohle prohlášení překvapilo. Kdo Meghan trochu sleduje, tak ví, že porušování tradic britské královské rodiny je tak trochu jejím koníčkem. Nebo to tak alespoň někdy působí...
 

Autor: bin

Diskuze