Meghan - 1
Zdroj: Profimedia
Snad nedojde na hrozivá slova...

Vévodkyně Meghan strachy bez sebe: Muž jejího srdce v ohrožení života!

Chudák vévodkyně Meghan (37). Se svatbou s Harrym (34) přišly nejen královské povinnosti a nátlak médií a veřejnosti, ale i problémy s vlastní rodinou. Teď na sebe zase, tentokrát bez vlastního zavinění, upozornil jejího otec Thomas Markle. Jde mu možná o život!

5 fotek
Vévodkyně Meghan nemá se svým otcem Thomasem zrovna ideální vztah. Alespoň to vyplývá ze slov samotného Thomase Marklea, která se vyjádřil, že od té doby, co se stala jeho dcera součástí královské rodiny, má z dcerou přerušený kontakt a dokonce si změnila telefonní číslo. Nezájem o otce vyčítá Meghan i její nevlastní sestra Samantha. Teď ale možná vévodkyni otrnulo.

Thomas Markle je totiž v ohrožení života! A překvapivě to není z hlediska zdravotního, jak by se mnozí po jeho nepřítomnosti na královské svatbě kvůli infarktu mohli domnívat. Podle deníku Daily Mail měl Thomas Markle nyní doplatit na svoji dobrotu. Smrtí mu prý vyhrožuje muž jménem Jose Sandoval, člověk, který si odseděl 30 měsíční ve vězení za nelegální imigraci do USA. Ten Markleovi vyhrožuje kvůli bývalé přítelkyni Lori Davis (38).

Lori Davis a její jedenáctiletá dcera Jocelyn utekli od zmiňovaného trestance Sandovala. Ten měl Lori mlátit a týrat, a tak útočiště našla přes svoji kamarádku právě u Thomase. Od té doby čelí ona i Thomas neustálým výhružkám a obtěžování zhrzeného ex. Například měl Thomasovi rozřezat pneumatiky, tvrdit, že se mu brzy stane něco zlého a dělat další výhružná gesta, která možná donutí Meghan se vzpamatovat a pokusit se pomoct svému zoufalému otci.
 

Autor: bin

Diskuze