Meghan - 1
Zdroj: Profimedia
Šikovná holka

Vévodkyně Meghan byla bohatá ještě dříve, než potkala Harryho! Ročně vydělala obrovské jmění

20. 8. 2018

Prachy, prachy a zase jenom prachy. Jakmile dojde na toto choulostivé téma, zvědavost přepadne mnoho lidí. Jak je na tom s výdělky Meghan (37), která se živila dříve jako herečka?

6 fotek
Jak chudá, prostá dívka ke štěstí a bohatství přišla? V případě Meghan tahle notoricky známý pohádkový scénář rozhodně nepatří. Současná vévodkyně ze Sussexu se, jak je dobře známo, živila jako herečka, a tak si v Americe přišla na hodně pěknou sumičku.

Její největší rolí byla Rachel Zain ve známém seriálu z advokátního prostředí Suits. Za jediný díl si podle informací britského Expresu Meghan přišla v přepočtu na téměř milion korun! To znamená, že po deseti odtočených epizodách si vydělala krásných 10 milionů! A to už celkem ujde, ne?

Samozřejmě ve srovnání s nejlepšími americkými herečkami, jehož letošnímu žebříčku vévodí krásná Scarlett Johansson (32) s ročním výdělkem přes 800 milionů korun, je Meghan jako herečka celkem žabař. Oproti normálnímu smrtelníkovi si ale už v době, kdy ji neznalo zdaleka tolik lidí jako dnes, dokázala přijít sama na velmi slušné peníze. Kromě známého seriálu se Meghan objevila i v několika filmech, které jí dohromady i se zmiňovaným seriálem tak údajně vydělaly kolem 140 milionů korun! Takže pokud by někdo chtěl krásnou Meghan nazývat zlatokopkou, má nejspíš smůlu. Láska k Harrymu nebude o penězích!

Autor: bin

Diskuze