Bříško už neschová

Vévodkyně Meghan během předávání módních cen všechny překvapila: Čeká dvojčata? FOTO

V pondělí se v Londýně konalo předávání módních cen. Červený koberec zaplnily supermodelky a řada známých osobností. Překvapením večera byla vévodkyně Meghan, které už se pořádně kulatí bříško. Vypadá to, jakoby snad čekala dvojčata.

3 fotky
Supermodelkami, celebritami i dalšími lidmi, kteří jsou nějakým způsobem spojeni s módním průmyslem, se to na British Fashion Awards 2018 v Londýně jen hemžilo. Mezi zúčastněnými nechyběla ani návrhářka Victoria Beckham (44), modelky Cindy Crawford (52) a Kate Moss (44) nebo zpěvačka Rita Ora (28).

Dámy vypadaly úžasně. Všechny je ale zastínila jediná - vévodkyně Meghan (37)! Ta se objevila jako speciální překvapení večera. Podpořila návrhářku Clare Waight Keller (48), která jí navrhla svatební šaty.

Každý z přítomných obdivoval Meghanino kulatící se bříško. Dokonce se začalo spekulovat o tom, zda nečeká dvojčata. Nedávno její bříško ještě nebylo téměř vidět. Nyní je nepřehlédnutelné.

Meghanino těhotenství oznámil Kensingtonský palác v říjnu. První potomek vévody a vévodkyně ze Sussexu by se měl narodit na jaře.

Rozkošná dvojčata: Ve třech letech udávají styl
Tajemství krásy Meghan Markle: Na jakou kosmetiku nedá dopustit?

Autor: mk

Diskuze