Zdroj: Enex
Proč jí nadržuje?

Vévodkyně Kate zuří: Královna dovolila Meghan to, co jí nikdy!

7. 11. 2018

Ač je vévodkyně Meghan (37) oficiálně členkou královské rodiny jen krátce, vztahy s královnou Alžbětou II. má skutečně výborné. Důkazem je i královnina nabídka, kterou jen tak někdo nedostane... Ani Kate (37)!

5 fotek
Vévodkyně Meghan si za velmi krátký čas získala svým upřímným a sympatickým projhevem mnoho lidí. A to včetně samotné královny Alžběty II., která si údajně měla Meghan velmi oblíbit. A možná právě díky tomu nabídla nastávající mamince něco, co se v rámci královského protokolu jen tak nevidí.

Podle informací deníku Daily Mail měla Alžběta II. navrhnout, aby Meghan pozvala na Vánoce i svoji matku Dorii. Ta byla i na svatbě své dcery a je jasné, že s ní má Meghan ze své rodiny nejlepší vztah. navíc Meghan v Británii nikoho nemá, a tak možná i to bylo pro královnu dobrým důvodem k oné myšlence.

Tohle velké a srdečné gesto, kterým sama královna poruší královský protokol, se ovšem nemusí líbit vévodkyni Kate. Ta se svou rodinou na Vánoce být nemůže, protože Middletonovi královna nikdy nepozvala. Mluví se už dlouho o tom, že vztahy s rodinou Kate jsou mírně řečeno napjaté.

Jak se v jeho očích stát tou PRAVOU? Zbraně, které posloužily i Meghan Markle
Znáte celý příběh lásky Meghan a Harryho? Seznámení přes kamarádku, tajné schůzky i nečekané zásnuby

Autor: bin

Diskuze